HAKKIMIZDA

2001 tarihinde kurulan Kaşıbeyaz Baklava , Güneydoğu Anadolu Mutfağının seçkin lezzetlerini, 40 yılı aşkın süredir İstanbullularla buluşturan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, iddialı kebap lezzetleri kadar yendiği anda hafızlarda silinmeyecek izler bırakan, hafifliğiyle yemekten kendisini alamayacağınız baklava çeşitleriyle başka hiçbir yerde bulamayacağınız tazelikte sunulmaktadır. 

Altın rengi çıtır çıtır yufkası, seçkin Antep fıstığı ile beş duyuyu harekete geçiren Kaşıbeyaz’ın efsanevi baklavaları ile Kaşıbeyaz Baklava misafirlerimizin yemek sonrası hatta bazen öncelikli tercihi!

İmalatını Antepli ustaların üstlendiği Antep’in en iyi fıstığıyla ve baklavanın hafif olmasını sağlayan sadeyağla hazırlanan Baklava, şöbiyet, dolama, havuç dilimi gibi tatlar, Kaşıbeyaz’da  lezzet şöleni yaşatıyor. Kaşıbeyaz baklava mağazalarında tatlıların yanı sıra Antep yöresine özgü kahke çeşitleri ve yine yöresel ürünlerin sunulduğu bu tatları satın alabilirsiniz.

DİĞER RESTORANLARIMIZ

MENÜ

GALERİ

REZERVASYON

İLETİŞİM

ÇALIŞMA SAATLERİ
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kaşıbeyaz Baklava için franchise verilecektir.Detaylı bilgi almak için 0850 441 20 40 numaralı telefon hattından ulaşabilirsiniz.

info@kasibeyaz.com.tr

Franchise Bilgileri

Beyazıt Baklava şubesi iletişim : 0212 519 99 98

Adres: Molla Fenari Mah. Yeniçeriler Cad. No 46/B FATIH/IST